Jdi na obsah Jdi na menu
 


pozitivní myšlení

 

Hledejme svého učitele učitele života, tak abychom byli zdraví, štastní, milovaní a bohatí.

 

Představme si člověka, který hraje na klavír,jeho hra nemá žádnou harmonii, rovnováhu ani melodii.Proč? Je to jednoduché, protože mačká špatné klávesy. Omrzí ho nedostatek potěšení,požitku a hledá učitele. Učitel mu řekne: ,, Můžeš hrát, ale musíš porozumět hudbě.“

Je to stejné jako v životě máme schopnost hrát hru života harnonicky, s radostí a prožitky, ale musíme znát pravidla a principy, které fungují v souladu s fyzikálními vlastnostmi- vlastnostmi vesmíru. Je jedno kdo jsme nebo jací jsme, vývoj svého života, jeho směr , situace a události směřujeme podle svých myšlenek, slov a následně emocí.

Naše slovo, které vyřkne naše myšlenka je ve vesmíru zákon, naše myšlenka nebo nápad, přesvětšení je spouštěč pro výsledek. Můžeme to porovnat s s příkladem setí a sklízení nebo-li základní zákon vesmíru akce a reakce. Tyto zákony jsou neosobní jako sluneční záření. Stojíte- li nastaveni slunečním paprskům, přijímáte je, ty vás ohřívají, léčí, ladí vaše tělo, v mysli vyvolávají příjemné a radostné myšlenky. Pokud stojíte ve stínu, co to ve vás vyvolává, chlad, nespokojenost, rozladěnost..., ale kdo vás tam přátelé postavil? Kdo vás odsunul do tmy a stínu?

Snad vy sami a vaše neznalost!

Pokud špatně použijete zákon to pak ovlivnuje výsledek.

Všechny naše dosavadní zkušenosti nás vedou k víře v jisté věci o nás samotných.Není důležité jestli jsou tyto naše předsudky nebo míněnípravdivé nebo ne. Pokud se i nimi ztotožnímestanou se pro nás pravdou.Vyslovujeme-li je dostatečně dlouho stanou se pro vesmír naším zákonem.Proto když vyslovujeme svá omezení ( někým být, něco mít, někoho mít) dostatečně nahlas stanou se naší pravdou a smyslem našeho života a tak budeme přitahovat lidi, situace, tak aby se naplnily.Znamená to, že pokud přijmeme myšlenku o našich nedostatcích nebo omezeních, vyslovíme ji a vše se stane zkutkem, který nakonec v nás vyvolává negativní emece.Není nis co by tento proces zastavil až na ZMĚNU VAŠEHO MYŠLENÍ.

Nikdy nesmíte své nabité postoje, nápady, názory a zvyky měnit na základě druhých lidí, kteří je chtějí zpochybňovat, měnte jen na základě vlastního rozhodnutí, že vám daná situace nevyhovuje. Držím všem palečky- pokračování příště

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář